.

21.09.2018. 

HOLOPHONY TYLKO W OBUDOWACH Z BAMBUSA

Wszystkie modele kolumn Holophony będą posiadały obudowy tylko z litego drewna bambusowego olejowanego. Jest to 5-warstwowa sklejka o grubości 27 mm w jasnożółtym kolorze . Materiał ten wyróżniają:

– doskonałe właściwości antywibracyjne

– stabilność (odporność na odkształcenia i rozsychanie)

– walory estetyczne

– łatwość naprawy uszkodzeń (drewno olejowane)

Kolumny w obudowie z MDF (lakierowane lub flokowane) oferujemy z 33% rabatem – aż do wyczerpania zapasów.

Ponadto posiadamy jeszcze egzemplarze dawnych modeli z MDF (o starym designie) Holophony Numer 3 i Numer 4 przecenione o 50%!

.

 

17.10.2018.

NASZ SYSTEM PO RAZ ÓSMY NA AUDIO VIDEO SHOW

Zapraszamy w dniach 17-18 listopada do sali Azalia III w hotelu Golden Tulip w Warszawie.

Przedstawimy nową generację kolumn HOLOPHONY Numer Dwa, efekt 8 lat badań i kilku tysięcy przetestowanych zwrotnic. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie i indywidualnie strojony. Obudowy wykonane są z drewna bambusowego i ustawione na podstawkach magnetycznych (lewitują na poduszce powietrznej). Dodatkowo pokażemy niższe modele Holophony –  Numer 3 i Numer 4.
Źródłem dźwięku będzie nasz streamer audio LIVEBIT. Z firmy Audio-Akustyka pochodzą lampowy DAC i wzmacniacz hybrydowy w klasie A.
Elementy systemu ustawione będą na 14-warstwowych  platformach antywibracyjnych Avatar Audio RECEPTOR i połączone kablami Avatar Audio DREAMLINK.

.

.

22.10.2018.

WYPRZEDAŻ STAREGO MODELU PLATFORM NUMER 4

Wycofujemy z oferty platformy jednowarstwowe, teraz wszystkie modele zbudowane są z 5 warstw antywibracyjnych. Dawny jednowarstwowy Numer Cztery oferujemy z rabatem 25%, aż do wyczerpania zapasów. Dostępne są 3 rozmiary w 2 kolorach (zdjęcia na stronie Platforma Nr 4, ceny z zakładce Cennik).

.

 

19.11.2018.

W salonie NAUTILUS w Warszawie (ul.Kolejowa 45) można posłuchać Holophony Numer Trzy  (oraz innych naszych produktów).

Na zdjęciu z lewej para kolumn ze zsuniętymi filcowymi osłonami głośników, które w tej pozycji zmniejszają odbicia dźwięku od obudowy.

W środku para ze zdjętymi osłonami (mocowane są one na gumce, nałożenie zajmuje kulka sekund).

Nautilus 1s.

.

01.12.2018

Produkty Receptor i DreamLink dostępne tylko u nas i tańsze o 25%!

Postanowiliśmy wycofać ustroje antywibracyjne Receptor oraz kable DreamLink z dystrybucji sklepowej, dzięki czemu możemy obniżyć ich cenę o 25%. Są to przedmioty łatwe w transporcie, koszt wysyłki kurierem wynosi 20 zł, więc najlepiej wypożyczyć je za kaucją bezpośrednio u nas i spokojnie posłuchać w swoim systemie.