.

21.09.2018. 

HOLOPHONY TYLKO W OBUDOWACH Z BAMBUSA

Wszystkie modele kolumn Holophony będą posiadały obudowy tylko z litego drewna bambusowego olejowanego. Jest to 5-warstwowa sklejka o grubości 27 mm w jasnożółtym kolorze . Materiał ten wyróżniają:

– doskonałe właściwości antywibracyjne

– stabilność (odporność na odkształcenia i rozsychanie)

– walory estetyczne

– łatwość naprawy uszkodzeń (drewno olejowane)

Kolumny w obudowie z MDF (lakierowane lub flokowane) oferujemy z 33% rabatem – aż do wyczerpania zapasów.

Ponadto posiadamy jeszcze egzemplarze dawnych modeli z MDF (o starym designie) Holophony Numer 3 i Numer 4 przecenione o 50%!

.

 

17.10.2018.

NASZ SYSTEM PO RAZ ÓSMY NA AUDIO VIDEO SHOW

Zapraszamy w dniach 17-18 listopada do sali Azalia III w hotelu Golden Tulip w Warszawie.

Przedstawimy nową generację kolumn HOLOPHONY Numer Dwa, efekt 8 lat badań i kilku tysięcy przetestowanych zwrotnic. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie i indywidualnie strojony. Obudowy wykonane są z drewna bambusowego i ustawione na podstawkach magnetycznych (lewitują na poduszce powietrznej). Dodatkowo pokażemy niższe modele Holophony –  Numer 3 i Numer 4.
Źródłem dźwięku będzie nasz streamer audio LIVEBIT. Z firmy Audio-Akustyka pochodzą lampowy DAC i wzmacniacz hybrydowy w klasie A.
Elementy systemu ustawione będą na 14-warstwowych  platformach antywibracyjnych Avatar Audio RECEPTOR i połączone kablami Avatar Audio DREAMLINK.

AVS2018panoS

 

.

22.10.2018.

WYPRZEDAŻ STAREGO MODELU PLATFORM NUMER 4

Wycofujemy z oferty platformy jednowarstwowe, teraz wszystkie modele zbudowane są z 5 warstw antywibracyjnych. Dawny jednowarstwowy Numer Cztery oferujemy z rabatem 25%, aż do wyczerpania zapasów. Dostępne są 3 rozmiary w 2 kolorach (zdjęcia na stronie Platforma Nr 4, ceny z zakładce Cennik).

.

.

04.01.2019

WYCOFUJEMY NASZE PRODUKTY Z DYSTRYBUCJI SKLEPOWEJ, dzięki czemu obniżamy ich cenę o 33-40%!

DreamLink i Receptor to przedmioty łatwe w transporcie, koszt wysyłki kurierem wynosi 20 zł, więc lepiej wypożyczyć je za kaucją bezpośrednio u nas i spokojnie posłuchać w swoim systemie. Kolumny również wysyłamy za kaucją, ale możemy też dowieźć je do testu bezpłatnie i bez kaucji po uprzednim zakupie dowolnego produktu w cenie 600 – 1300 zł (zależnie od odległości). Produkt ten można zwrócić po zakupie kolumn.  Można nawet zamówić do odsłuchu kilka modeli Holophony, aby upewnić się, który najlepiej sprawdzi się w posiadanym systemie i pomieszczeniu.