konekt 4-5s     Podczas prac nad kolumnami głośnikowymi, poszukując możliwie najlepszego wewnętrznego okablowania, dokonałem kilku przełomowych odkryć dotyczących budowy kabli audio. Ponieważ od początku audiofilskiej pasji byłem świadomy wielkiego wpływu kabli na jakość dźwięku, natychmiast rozpocząłem intensywne badania. W ciągu tysięcy godzin pracy stworzyłem setki prototypów interkonektów, sieciówek i głośnikowców. I właśnie prototypy kabli głośnikowych stały się dla mnie największym objawieniem. Przez lata wydałem ponad 100.000 zł na kable głośnikowe takich marek jak Nordost, Transparent Audio, Siltech, Van den Hull, Kondo, Heaven’s Gate i Symphony. Dopiero dzięki kablom DreamLink zdałem sobie sprawę, jakimi tłumikami były te wszystkie osławione produkty i zrozumiałem, że głośnikowce należą do najważniejszych kabli w systemie (być może ze względu na dużą odległość, którą sygnał ma do pokonania). Na drugim miejscu pod względem wpływu na dźwięk stawiam obecnie kable zasilające, szczególnie na początku toru, czyli do transportu CD, DACa, audio streamera oraz gramofonu.

DreamLink to kable miedziane, posiadające zestaw starannie dobranych filtrów ferrytowych tłumiących zakłócenia elektromagnetyczne o różnych częstotliwościach. Nie podaję innych szczegółów ich budowy, gdyż – podobnie jak w przypadku Holophony – nie chcę epatować klientów marketingowym żargonem technicznym, tak powszechnym u konkurencji. Uważam, że liczy się tylko własny, krytyczny i porównawczy odsłuch i do tego gorąco namawiam    – Cezariusz Andrejczuk

DreamLink Numer Jeden to produkty bezkompromisowe, niezbędne w wyczynowych systemach klasy State-of-the-art. Jednak zakup ekstremalnie neutralnych i pozbawionych jakiejkolwiek kompresji kabli Numer Jeden do zbyt słabego systemu nie ma sensu gdyż nie zagrają w nim lepiej od 3-krotnie tańszych Numer Trzy. Dlatego standardowo doradzamy zakup najtańszych kabli Numer Trzy lub Cztery, a do droższych systemów – Numer Dwa.

DreamLink Numer Dwa adresowane są do posiadaczy systemów, w których koszt kompletu kabli Numer Jeden byłby nieproporcjonalnie wysoki w stosunku do pozostałych elementów toru.

DreamLink Numer Trzy mają rewelacyjny stosunek jakości do ceny, nie tylko w ofercie Avatar Audio. Nie znając klasy danego systemu zwykle doradzamy zakup kabli Numer Trzy.

DreamLink Numer Cztery to bardzo atrakcyjne cenowo produkty przeznaczone dla posiadaczy tańszych systemów. Mimo, że kosztują ułamek ceny najwyższych modeli, zachowują wiele ich najlepszych cech. Te kable są  prawdziwym wstępem do High-Endu

.

pudelkoM